خانه
محصولات
دربارهی ما
تور کارخانه
کنترل کیفیت
تماس با ما
درخواست نقل قول
خانه محصولاتتجهیزات بیوگاز گیج

سیلندر عمودی تجهیزات Biogas Digester، Biogas سیلندر ذخیره سازی سفارشی

کیفیت خوب دیزل موتور پمپ آب برای فروش
کیفیت خوب دیزل موتور پمپ آب برای فروش
محصولات برتر با کیفیت و ارزان با کیفیت هستند. و این شرکت یک آینده عالی دارد!

—— آقای اورلاند

چت IM آنلاین در حال حاضر

سیلندر عمودی تجهیزات Biogas Digester، Biogas سیلندر ذخیره سازی سفارشی

چین سیلندر عمودی تجهیزات Biogas Digester، Biogas سیلندر ذخیره سازی سفارشی تامین کننده
سیلندر عمودی تجهیزات Biogas Digester، Biogas سیلندر ذخیره سازی سفارشی تامین کننده سیلندر عمودی تجهیزات Biogas Digester، Biogas سیلندر ذخیره سازی سفارشی تامین کننده سیلندر عمودی تجهیزات Biogas Digester، Biogas سیلندر ذخیره سازی سفارشی تامین کننده

تصویر بزرگ :  سیلندر عمودی تجهیزات Biogas Digester، Biogas سیلندر ذخیره سازی سفارشی

جزئیات محصول:

محل منبع: چین
نام تجاری: BST
شماره مدل: مخزن ذخیره سازی BST-gas

پرداخت:

مقدار حداقل تعداد سفارش: 1
جزئیات بسته بندی: کانتینر
زمان تحویل: 30 روز کاری
شرایط پرداخت: T/T، اعتبارات اسنادی
قابلیت ارائه: 500 مجموعه در هر ماه
Contact Now
توضیحات محصول جزئیات
رنگ: سفارشی عملکرد بیوگاز: سفارشی
سرویس: خدمات پس از فروش بین المللی منشاء: چين
پرداخت: T/T تبدیل مواد: در اختیار مشتری

Biogas Digester تجهیزات حرفه ای طراحی سیستم desulfurization مرطوب


مخزن گاز مرطوب یکی از ساده ترین و رایج ترین مخزن گاز است که عمدتا شامل یک مخزن استوانه ای عمودی، یا چندین برج برجسته استوانه ای، پوشش ناقص و راهنمای هدایت کننده است. پوشش بل است مخزن استوانه ای است که دارای هیچ پایه ای نیست و می تواند به بالا و پایین حرکت کند. خط لوله گاز از طریق صفحه پایینی مخزن آب و آب در مخزن آب عبور می کند تا وارد جعبه زنگ برای تحقق ورود یا تخلیه گاز شود.

امکانات:
عملکرد و خصوصیات

پوشش زنگ یک لایه را می توان به یک آستین چند لایه تبدیل کرد. قطعات مختلف با مهر و موم مهر و موم مهر و موم آب وصل شده اند. از آنجا که گاز به مخزن گاز فرستاده می شود، هوا، پوشش زنگ افزایش می یابد، و قسمت پایین حلقه حلق آویز آب از مخزن؛ هنگامی که زنگ به ارتفاع مشخص می رسد، حلقه حلق آویز پایین و حلقه آویزان بخش برج اول متصل می شود و صفحه عمودی بخش برج دوم به مهر و موم آب حلقه آویز پوشش زنگ با دوم بخش برج مطرح شده است. بقیه بخش های برج به طور متوالی مانند این است. از آنجا که گاز ارسال می شود، روند پوشش زنگ و بخش برج به ترتیب معکوس عمل می کند. پوشش زنگ و بخش برج بر روی رول راهنمای و غلتک راهنمای تکیه بر برای اطمینان از صاف کردن آسان است. مخزن گاز مرطوب دارای مزایای استفاده از ساختار ساده و ساخت آسان است. با توجه به نوع راه آهن راهنمایی، آن را دو دسته، یعنی نوع هلی کوپتر و نوع راه آهن راهنمای مارپیچ است.


محصولات این شرکت به چهار سری تقسیم می شوند: مجموعه کامل تجهیزات و مهندسی بیوگاز بزرگ و متوسط، پروژه های سولفوریزاسیون و ته نشینی، مهندسی فاضلاب، تجهیزات کود و کود آلی و مهندسی و سایر پروژه های زیست محیطی. تجهیزات بیوگاز به طور عمده برای مقابله با کود حیوانی، زباله های مواد غذایی، کاه، زباله های زیست محیطی، فاضلاب و دیگر زباله های آلی استفاده می شود. استفاده از ارزش بالا، تبدیل زباله به گنج. زباله های زیستی پس از پردازش تجهیزات به بیوگاز، بقایای بیوگاز، دوغاب بیوگاز. بیوگاز می تواند نه تنها برای تولید برق، حرارت دادن، برای خانوارها، بلکه همچنین برای تصفیه گاز طبیعی استفاده می شود. گیاهان زیست محیطی می توانند کود آلی را انجام دهند. پروژه های سولفوریزاسیون و denitrification عمدتا برای مقابله با حذف سولفید هیدروژن، دی اکسید گوگرد و اکسید نیتروژن در کاربردهای بیوگاز، کود شیمیایی، کک، گاز طبیعی، نیروگاه، شرکت حرارت، کارخانه دیگ بخار و غیره، و حذف اکسید نیتروژن از اگزوز دیزل، کاهش مهندسی شستشوی عمدتا برای درمان فاضلاب صنعتی، فاضلاب شهری و سایر فاضلابها استفاده می شود. پروژه کود کود آلی عمدتا برای درمان باقیمانده های بیوگاز aquaculture و سایر مواد آلی استفاده می شود.

توضیحات محصول

نام محصول معرفی مختصر عکس
مخزن مونتاژ مخزن جمع آوری شده به مخزن مونتاژ مخزن الکترو فورسس تقسیم شده است، ساخته شده از ورق فولاد مخصوص، مواد مهر و موم خاص، پیچ و مهره خود قفل و مواد دیگر، و می تواند برای ذخیره سازی گاز، مایع و جامد در مهندسی بیوگاز، فاضلاب استفاده می شود درمان، ذخیره سازی دانه و صنعت پتروشیمی. در پروژه بیوگاز مخزن مونتاژ یک مخزن برای ذخیره سازی و تخمیر ترکیبات مختلف آلی است.
مخزن جوش داده شده مخزن ساختمانی فولاد سازنده از ورق فولاد جوش داده شده است پس از تطبیق ضدعفونی تانک جوشکاری رنگ ضد زنگ بر روی سطح بیرونی، سطح داخلی تغییر پردازش ذغال سنگ ذغال سنگ. تانک درمان شده دارای عملکرد اسیدی سریع و قلیایی قوی است.
مخزن ذخیره سازی دو غشاء مخزن ذخیره سازی گاز غشای دوگانه توسط شرکت ما طراحی و ساخته شده است. این می تواند تحقیق و توسعه فنی، طراحی مناسب، دستورالعمل نصب و سایر خدمات را با توجه به نیازهای مختلف مشتری ارائه دهد. این شرکت طراحی و نگهدارنده انعطاف پذیر و فن آوری پیشرفته تولید آلمان را برای ارائه عملکرد ایمن و قابل اطمینان، نگهداری عالی گاز برای مشتریان تصویب می کند.
سولفوریزاسیون مرطوب سیستم desulfurization مرطوب شرکت ما با توجه به وضعیت واقعی کاربران، طراحی حرفه ای از روش سولفوریزاسیون استاندارد، سولفوریزاس گاز، بازسازی، فیلتراسیون و یا محلول گوگرد است. سولفوریزاسیون ترکیبی از روش های فیزیکی و شیمیایی را اتخاذ می کند. تجهیزات دفع سولفوریزاسیون مرطوب با عملیات دراز مدت، سولفوریزاسيون مداوم، بدون آلودگی دو و گوگرد و یا گوگرد تولیدی فرآوری شده، ظرفیت پردازش، مزایای دقت بالا از سولفوریزاسیون، سولفوریزاسیون، بازسازی و ذوب گوگرد و یا فرآیند تصفیه ساده و موثر، مدیریت مناسب، کم هزینه عملیاتی شرکت من می تواند بر اساس وضعیت واقعی کاربران، بدون اشاره به طراحی و ساخت، برای اطمینان از نیاز واقعی اثر کاربر.
سولفوریزاسیون خشک سیستم خشک سولفوریزاسیون شرکت ما با توجه به سولفید هیدروژن گاز کاربر (H2S) نیاز به استفاده از داده های دوره ای و مرتبط با استاندارد سازی حرفه ای طراحی، مقدار واقعی از روند گاز سولفوریزاسیون گاز، گاز، ابعاد خالص و ساختار داخلی، انواع مختلف گاز ، مقدار سولفید هیدروژن در تجهیزات مختلف سولفوریزاسیون گاز، اندازه فشار گاز های مختلف طراحی ساختار متفاوت و متفاوت داخلی است. سیستم desulfurization مناسب برای گاز با سولفید هیدروژن کم، ظرفیت پردازش بزرگ و دقت بالا سولفوریزاسیون، به خصوص برای افزایش عمر مفید تجهیزات استفاده از متان مناسب است.
مخزن گاز مرطوب مخزن گاز مرطوب عمدتا توسط مخزن استوانه ای عمودی، یک یا چند سیلندر، بخش برج بن و دستگاه هدایت. شیشه ای یک ظروف استوانه ای است که بدون آن پایین است و می تواند به بالا و پایین حرکت کند. لوله گاز از طریق پایین مخزن آب و آب در مخزن آب عبور می کند تا وارد لوله شیشه ای شود تا ورود یا خروج گاز را تحقق بخشد.
دیگ بخار دیگ بخار دیگ بخار دیگ بخار دیگ بخار است که از سوختن سوخت متان استفاده می کند. این یک نوع جدید از دیگ بخار انرژی است. نه تنها برای حل مشکل آلودگی محیط زیست، بلکه آلاینده ها را تولید نمی کند. مجهز به کنترل اتوماتیک، آسان برای اجرا و آسان برای استفاده. دیگ بخار دیگ بخار به دو سری تقسیم می شود: دیگ بخار گرم و دیگ بخار. مشخصات کامل است. حالت احتراق دارای کنترل اتوماتیک، بویلر متان، دیگ بخار گاز نیمه اتوماتیک است.

اطلاعات تماس
Weifang Best Power Equipment Co., Ltd.

تماس با شخص: jacky

ارسال درخواست خود را به طور مستقیم به ما (0 / 3000)