خانه
محصولات
دربارهی ما
تور کارخانه
کنترل کیفیت
تماس با ما
درخواست نقل قول
خانه محصولاتتجهیزات بیوگاز گیج

استفاده از دستگاه تصفیه فاضلاب اسپیرال سیلندر بخش جداسازی سانتریفیوژ

کیفیت خوب دیزل موتور پمپ آب برای فروش
کیفیت خوب دیزل موتور پمپ آب برای فروش
محصولات برتر با کیفیت و ارزان با کیفیت هستند. و این شرکت یک آینده عالی دارد!

—— آقای اورلاند

چت IM آنلاین در حال حاضر

استفاده از دستگاه تصفیه فاضلاب اسپیرال سیلندر بخش جداسازی سانتریفیوژ

چین استفاده از دستگاه تصفیه فاضلاب اسپیرال سیلندر بخش جداسازی سانتریفیوژ تامین کننده
استفاده از دستگاه تصفیه فاضلاب اسپیرال سیلندر بخش جداسازی سانتریفیوژ تامین کننده استفاده از دستگاه تصفیه فاضلاب اسپیرال سیلندر بخش جداسازی سانتریفیوژ تامین کننده استفاده از دستگاه تصفیه فاضلاب اسپیرال سیلندر بخش جداسازی سانتریفیوژ تامین کننده استفاده از دستگاه تصفیه فاضلاب اسپیرال سیلندر بخش جداسازی سانتریفیوژ تامین کننده

تصویر بزرگ :  استفاده از دستگاه تصفیه فاضلاب اسپیرال سیلندر بخش جداسازی سانتریفیوژ

جزئیات محصول:

محل منبع: چین
نام تجاری: BST
شماره مدل: جداساز جامد مایع اسپکتروفتومتری BST-Spirally

پرداخت:

مقدار حداقل تعداد سفارش: 1
جزئیات بسته بندی: کانتینر
زمان تحویل: 30 روز کاری
شرایط پرداخت: T/T، اعتبارات اسنادی
قابلیت ارائه: 500 مجموعه در هر ماه
Contact Now
توضیحات محصول جزئیات
رنگ: سفارشی عملکرد بیوگاز: سفارشی
سرویس: خدمات بین المللی خدمات پس از فروش منشاء: چين
پرداخت: T/T مواد تبدیل: به صلاحدید مشتری
نام: تجهیزات هضم بیوگاز نام تجاری: BST

واحد بهره برداری بیوگاز جداکننده جامد و مایع با استفاده از فشار مارپیچ

سیستم جداکننده مایع جامد با فشار به صورت اسپیرالیک در حالت فشرده سازی مارپیچ و پیوسته کار می کند. برای جداسازی ذرات جامد که بیشتر از یا مساوی 0.5-1 باشد قابل استفاده است. 0 میلی متر در مایع ماده ای ، نسبت جامد زیاد است و پس از جداسازی ، لازم است که مقدار کم آب را در خود جای دهد. مخصوصاً برای تصفیه کمبود گندم گاو و فاضلاب گیاهان تابلو چوب کاربرد دارد و سرانجام همه این کودهای گاو و فاضلابها به کودهای آلی مایع و جامد تفکیک می شوند.

امکانات:
عملکرد و خصوصیات

جداکننده جامد مایع به وسیله یک استوانه جدایی جامد-مایع به یک بخش جداسازی سانتریفیوژ و یک بخش جداسازی فشرده تقسیم می شود. این بدان معناست که با استفاده از سانتریفیوژ و فشردن جداسازی برای جدا کردن مانده بیوگاز و می توان جامد و مایع را کاملاً از هم جدا کرد. محتوای آب باقیمانده بسیار کاهش می یابد ، که باعث کاهش زمان خشک شدن مانده بیوگاز و هزینه پخت می شود. این باعث صرفه جویی در وقت و هزینه برای کاربرانی که پروژه های تولید بیوگاز دارند ، می باشد. از طریق دستگاه کشش بالای الاستیک برای فشرده سازی و جداسازی ، برای تنظیم فشار بسیار مناسب است ، و در نتیجه جدایی کامل مایع جامد و میزان آب باقی مانده بیوگاز را تضمین می کند. در بخش های جداسازی سانتریفیوژ و قسمت جداکننده فشار به ترتیب با یک لوله خروجی مایع بیوگاز برای بازیابی آن نصب شده است. این دستگاه دارای مشخصات کم سرعت ، بهره برداری ساده ، نصب و نگهداری راحت ، صرفه جویی در هزینه ، راندمان بالا ، بازیابی سریع سرمایه گذاری است و نیازی به اضافه کردن هرگونه فلوکولنت نیست.
.


محصولات این شرکت به چهار سری تقسیم می شود: بیوگاز عمدتاً بزرگ و متوسط ​​، مجموعه کاملی از تجهیزات و مهندسی ، پروژه های نمک زدایی و دفع آب ، مهندسی فاضلاب ، تجهیزات کودهای آلی و مهندسی و سایر پروژه های زیست محیطی. تجهیزات بیوگاز به طور عمده برای مقابله با کودهای حیوانی ، زباله های غذایی ، نی ، زباله های آلی ، فاضلاب و سایر پسماندهای ارگانیک مورد استفاده قرار می گیرد. با بهره گیری از ارزش بالا ، زباله ها را به گنج تبدیل کنید. زباله های آلی پس از پردازش تجهیزات به بیوگاز ، باقیمانده بیوگاز ، دوغاب بیوگاز .Biogas نه تنها برای تولید برق ، گرمایش ، برای خانوارها بلکه در تصفیه گاز طبیعی نیز مورد استفاده قرار می گیرد. دوغاب بیوگاز می تواند کودهای آلی را انجام دهد! برای مقابله با حذف سولفید هیدروژن ، دی اکسید گوگرد و اکسیدهای ازت در مصرف کنندگان بیوگاز ، کود شیمیایی ، کک ، گاز طبیعی ، نیروگاه ، شرکت گرمایش ، کارخانه دیگ و غیره و حذف اکسیدهای ازت از اگزوز دیزل ، کاهش می یابد مهندسی فاضلاب عمدتاً برای تصفیه فاضلاب صنعتی ، فاضلاب شهری و سایر فاضلابها مورد استفاده قرار می گیرد. پروژه کودهای ارگانیک عمدتاً برای تصفیه پسماندهای بیوگاز آبزیان و سایر مواد آلی مورد استفاده قرار می گیرد.

توضیحات محصول

نام محصول معرفی مختصر عکس
مخزن مونتاژ شده مخزن مونتاژ شده به مخزن مونتاژ الکتروفورز و مخزن مونتاژ مینا تقسیم می شود ، از صفحه فلزی مخصوص ، مواد آب بندی مخصوص ، پیچ و مهره قفل خود و سایر مواد ساخته شده است و می توان برای آب بندی ذخیره سازی گاز ، مایع و جامد در مهندسی بیوگاز ، فاضلاب استفاده کرد. تصفیه ، ذخیره دانه و صنعت پتروشیمی. در پروژه بیوگاز مخزن مونتاژ شده ظرفی برای ذخیره و تخمیر ترکیبات مختلف آلی است.
مخزن جوش داده شده مخزن جوشکاری سازه های فلزی بعد از جوشکاری ضد خوردگی مخزن ضد زنگ رنگ روی سطح بیرونی ، سطح داخلی پردازش تار ذغال سنگ در حال تغییر ، از صفحه فولادی جوش داده شده ساخته می شود. مخزن تصفیه شده عملکرد اسیدهای قلیایی سریع و قوی را دارد.
مخزن ذخیره سازی گاز غشایی دوگانه مخزن ذخیره سازی گاز غشایی دوگانه توسط شرکت ما طراحی و ساخته شده است. این خدمات می تواند تحقیقات فنی و توسعه ، طراحی متناسب ، دستورالعمل نصب و سایر خدمات را با توجه به نیازهای مختلف مشتری ارائه دهد. این شرکت طراحی دارنده انعطاف پذیر و فناوری پیشرفته تولید آلمان را اتخاذ کرده است تا عملکرد ایمن و مطمئن ، دارنده گاز عالی را برای مشتریان فراهم کند.
نمک زدایی مرطوب سیستم نمک زدایی مرطوب شرکت ما مطابق با وضعیت واقعی کاربران ، طراحی حرفه ای فرایند خشک زدایی استاندارد ، سولفور شدن گاز ، بازسازی ، تصفیه یا محلول گوگرد است. سم زدایی ترکیبی از روشهای فیزیکی و شیمیایی را اتخاذ می کند. تجهیزات نمک زدایی مرطوب با عملکرد طولانی مدت ، آب زدایی مداوم ، عدم آلودگی دو ، و گوگرد فرعی یا رب گوگرد ، ظرفیت پردازش ، از مزایای دقت بالای آب نمک زدایی ، نمک زدایی ، احیا و ذوب گوگرد یا فرآیند تصفیه ، ساده و مؤثر ، مدیریتی راحت ، هزینه عملیاتی کم شرکت من می تواند مبتنی بر وضعیت واقعی کاربران باشد ، به ذکر طراحی و ساخت ، اطمینان ندهد که از الزامات واقعی اثر کاربر است.
خشک شدن خشک سیستم نمک زدایی خشک شرکت ما مطابق با استفاده از سولفید هیدروژن گازی کاربر (H2S) نیاز به استفاده از داده های دوره ای و مرتبط با استاندارد سازی طراحی حرفه ای ، محتوای واقعی فرآیند نمک زدایی بنزین ، گاز ، ابعاد مناسب و ساختار داخلی ، انواع مختلف گاز ، میزان سولفید هیدروژن در تجهیزات مختلف گاززدایی گاز ، اندازه گیری فشار گاز مختلف ، ساختار داخلی متفاوت و متفاوت را طراحی می کند. سیستم نمک زدایی برای گاز با محتوای سولفید هیدروژن کم ، ظرفیت پردازش بزرگ و دقت بالای آب زدایی مناسب است ، به خصوص برای طولانی تر کردن عمر سرویس تجهیزات استفاده متان.
مخزن گاز مرطوب مخزن گاز مرطوب عمدتا توسط مخزن استوانه ای عمودی ، یک یا کثرت استوانه ، بخش برج ناقوس و دستگاه هدایت. گلدان ناقوس یک ظرف استوانه ای است که دارای پایین نیست و می تواند به بالا و پایین حرکت کند. لوله گاز از پایین مخزن آب و آب موجود در مخزن آب عبور می کند تا وارد شیار زنگ برای تحقق ورودی یا تخلیه گاز شود.
دیگ بخار بیوگاز دیگ بخار بیوگاز دیگه‌ای است که از متان به عنوان سوخت استفاده می کند. این نوع جدیدی از دیگهای بخار انرژی است. نه تنها برای حل مشکل آلودگی محیط زیست ، بلکه آلاینده هایی نیز ایجاد نمی کند. مجهز به کنترل اتوماتیک ، آسان اجرا و استفاده آسان. دیگ بخار بیوگاز به دو سری تقسیم می شود: دیگ بخار آب گرم و دیگ بخار. مشخصات کامل است. حالت احتراق دارای کنترل اتوماتیک ، دیگ متان ، دیگ بخار نیمه اتوماتیک می باشد.

اطلاعات تماس
Weifang Best Power Equipment Co., Ltd.

تماس با شخص: jacky

ارسال درخواست خود را به طور مستقیم به ما (0 / 3000)