خانه
محصولات
دربارهی ما
تور کارخانه
کنترل کیفیت
تماس با ما
درخواست نقل قول
خانه محصولاتتجهیزات بیوگاز گیج

کنترل اتوماتیک انرژی جدید بویلر بیوگاز متان از چین

کیفیت خوب دیزل موتور پمپ آب برای فروش
کیفیت خوب دیزل موتور پمپ آب برای فروش
محصولات برتر با کیفیت و ارزان با کیفیت هستند. و این شرکت یک آینده عالی دارد!

—— آقای اورلاند

چت IM آنلاین در حال حاضر

کنترل اتوماتیک انرژی جدید بویلر بیوگاز متان از چین

چین کنترل اتوماتیک انرژی جدید بویلر بیوگاز متان از چین تامین کننده
کنترل اتوماتیک انرژی جدید بویلر بیوگاز متان از چین تامین کننده کنترل اتوماتیک انرژی جدید بویلر بیوگاز متان از چین تامین کننده کنترل اتوماتیک انرژی جدید بویلر بیوگاز متان از چین تامین کننده

تصویر بزرگ :  کنترل اتوماتیک انرژی جدید بویلر بیوگاز متان از چین

جزئیات محصول:

محل منبع: چين
نام تجاری: BST
شماره مدل: BST- دیگ بخار بیوگاز

پرداخت:

مقدار حداقل تعداد سفارش: 1
جزئیات بسته بندی: کانتینر
زمان تحویل: 30 روز کاری
شرایط پرداخت: T/T، اعتبارات اسنادی
قابلیت ارائه: 500 مجموعه در هر ماه
Contact Now
توضیحات محصول جزئیات
رنگ: سفارشی عملکرد بیوگاز: سفارشی
سرویس: خدمات پس از فروش بین المللی منشاء: چين
پرداخت: T/T تبدیل مواد: در اختیار مشتری

بیوگاز دیجستر تجهیزات حرفه ای طراحی سیستم desulfurization مرطوب

دیگ بخار دیگ بخار دیگ بخار است که از سوختن به عنوان متان استفاده می کند. این یک نوع جدید از دیگ بخار انرژی است. نه تنها برای حل مشکل آلودگی محیط زیست، بلکه آلاینده ها را تولید نمی کند. مجهز به کنترل اتوماتیک، آسان برای اجرا و آسان برای استفاده. دیگ بخار دیگ بخار به دو سری تقسیم می شود: دیگ بخار آب و دیگ بخار. مشخصات کامل است. حالت احتراق دارای کنترل اتوماتیک، بویلر متان، دیگ بخار گاز نیمه اتوماتیک است.

امکانات:
عملکرد و خصوصیات

پوشش زنگ یک لایه را می توان به یک آستین چند لایه تبدیل کرد. قطعات مختلف با مهر و موم مهر و موم مهر و موم آب در ارتباط هستند. از آنجا که گاز به مخزن گاز فرستاده می شود، هوا، پوشش زنگ بالا می رود، و قسمت پایین حلقه حلق آویز آب از مخزن؛ هنگامی که زنگ به ارتفاع مشخص می رسد، حلقه حلق آویز پایین و حلقه آویزان بخش برج اول متصل می شود و صفحه عمودی بخش برج دوم به مهر و موم آب حلقه آویز پوشش زنگ با دوم بخش برج مطرح شده است. بقیه قسمت های برج به صورت زیر دنبال می شوند مانند این. از آنجا که گاز ارسال می شود، روند پوشش زنگ و بخش برج به ترتیب معکوس عمل می کند. پوشش زنگ و بخش برج به ریل راهنمایی و غلتک راهنمای برای اطمینان از صاف کردن بلند متصل می شود. مخزن گاز مرطوب دارای مزایای استفاده از ساختار ساده و ساخت آسان است. با توجه به نوع راه آهن راهنمای آن دارای دو دسته است، یعنی نوع هلی کوپتر و نوع ریل راهنمایی.


محصولات این شرکت به چهار مجموعه تقسیم می شوند: مجموعه کامل تجهیزات و مهندسی بیوگاز بزرگ و متوسط، پروژه های سولفوریزاسیون و انحلال، طراحی فاضلاب، تجهیزات و مهندسی کود آلی و سایر پروژه های زیست محیطی. تجهیزات بیوگاز عمدتا برای مقابله با کود حیوانی، زباله های مواد غذایی، کاه، زباله های زیست محیطی، فاضلاب و سایر زباله های آلی استفاده می شود. استفاده از ارزش بالا، تبدیل زباله به گنج. زباله های زیستی پس از پردازش تجهیزات به بیوگاز، باقی مانده های زیست گازی، دوغاب بیوگاز. بیوگاز می تواند نه تنها برای تولید برق، گرمایش، برای خانوارها، بلکه همچنین برای تصفیه گاز طبیعی استفاده می شود. گیاهان زیست محیطی می توانند کود آلی را انجام دهند. پروژه های سولفوریزاسیون و denitrification عمدتا برای مقابله با حذف سولفید هیدروژن، دی اکسید گوگرد و اکسید نیتروژن در کاربران بیوگاز، کود شیمیایی، کک، گاز طبیعی، نیروگاه، شرکت گرمایشی، کارخانه دیگ بخار و غیره، و حذف اکسید نیتروژن از اگزوز دیزل، کاهش مهندسی شستشوی عمدتا برای درمان فاضلاب های صنعتی، فاضلاب های شهری و سایر فاضلاب ها استفاده می شود. پروژه های کود کودهای آلی عمدتا برای درمان باقیمانده های بیوگاز آکواریوم و سایر مواد آلی استفاده می شود.

توضیحات محصول

نام محصول معرفی مختصر عکس
مخزن مونتاژ تانک مونتاژ شده به مخزن مونتاژ مایع و الکتروفورز تقسیم شده است، از ورق فولادی مخصوص، مواد مهر و موم خاص، پیچ و مهره خود قفل و دیگر مواد ساخته شده است و می تواند برای ذخیره سازی گاز، مایع و جامد در مهندسی بیوگاز، فاضلاب درمان، ذخیره سازی دانه و صنعت پتروشیمی. در پروژه بیوگاز مخزن مونتاژ یک مخزن برای ذخیره و تخمیر ترکیبات مختلف آلی است.
مخزن جوش داده شده مخزن ساختمانی فولاد سازنده از ورق های فولادی جوش داده شده پس از جوش تانک ضد خوردگی درمان رنگ ضد زنگ در سطح بیرونی، سطح داخلی از تغییر فرایند بازیافت ذغال سنگ. تانک درمان شده دارای عملکرد قلیایی سریع و قوی اسید است.
مخزن ذخیره سازی دو غشاء مخزن ذخیره سازی دو غشاء توسط شرکت ما طراحی و ساخته شده است. این می تواند با توجه به نیازهای مختلف مشتری، خدمات تحقیق و توسعه فنی، خیاطی، آموزش نصب و سایر خدمات را فراهم کند. این شرکت طراحی و نگهدارنده انعطاف پذیر و فن آوری پیشرفته تولید آلمان را برای ارائه عملکرد ایمن و قابل اطمینان، نگهدارنده گاز عالی برای مشتریان تصویب می کند.
سولفوریزاسیون مرطوب سیستم desulfurization مرطوب شرکت ما با توجه به وضعیت واقعی کاربران، طراحی حرفه ای از روند سولفوریزاسیون استاندارد، گاز سولفوریزاسیون، بازسازی، فیلتراسیون و یا محلول گوگرد است. سولفوریزاسیون ترکیبی از روش های فیزیکی و شیمیایی را اتخاذ می کند. تجهیزات خنک گوگرد خنک با عملیات دراز مدت، سولفوریزاسيون مداوم، بدون آلودگی دو و گوگرد و یا گوگرد تولیدی، ظرفیت پردازش، مزایای دقت بالا از سولفوریزاسيون، سولفوریزاسيون، باززايي و فرآيند ذوب شدن گوگرد و يا فيلتراسيون ساده و موثر، کم هزینه عملیاتی شرکت من می تواند بر اساس وضعیت واقعی کاربران، بدون اشاره به طراحی و ساخت، برای اطمینان از نیاز واقعی اثر کاربر.
سولفوریزاسيون خشک سیستم سولفوریزاسيون خشک شرکت ما با توجه به سولفید هیدروژن گاز کاربر (H2S) نیاز به استفاده از داده های دوره ای و مرتبط با استاندارد سازی حرفه ای طراحی، مقدار واقعی از روند گاز سولفوریزاسیون گاز، گاز، ابعاد خالص و ساختار داخلی، انواع مختلف گاز ، مقدار سولفید هیدروژن در تجهیزات گاز سولفوریزاسیون مختلف، اندازه فشار گاز متفاوت طراحی ساختار متفاوت و متفاوت داخلی است. سیستم desulfurization مناسب برای گاز با محتوای سولفید هیدروژن کم، ظرفیت پردازش بزرگ و دقت بالا سولفوریزاسیون، به خصوص برای افزایش عمر مفید تجهیزات استفاده از متان مناسب است.
مخزن گاز مرطوب مخزن گاز مرطوب عمدتا توسط مخزن استوانه ای عمودی، یک یا تعداد زیادی از سیلندر، بخش برج بن و دستگاه هدایت. شیشه جاروب یک ظرف استوانه ای است که بدون آن پایین است و می تواند به بالا و پایین حرکت کند. لوله گاز از طریق پایین مخزن آب و آب در مخزن آب عبور می کند تا وارد لوله شیشه ای شود تا ورود یا خروج گاز را تحقق بخشد.
دیگ بخار دیگ بخار دیگ بخار دیگ بخار دیگ بخار است که از سوختن به عنوان متان استفاده می کند. این یک نوع جدید از دیگ بخار انرژی است. نه تنها برای حل مشکل آلودگی محیط زیست، بلکه آلاینده ها را تولید نمی کند. مجهز به کنترل اتوماتیک، آسان برای اجرا و آسان برای استفاده. دیگ بخار دیگ بخار به دو سری تقسیم می شود: دیگ بخار آب و دیگ بخار. مشخصات کامل است. حالت احتراق دارای کنترل اتوماتیک، بویلر متان، دیگ بخار گاز نیمه اتوماتیک است.

اطلاعات تماس
Weifang Best Power Equipment Co., Ltd.

تماس با شخص: jacky

ارسال درخواست خود را به طور مستقیم به ما (0 / 3000)